Izabella Frączyk

Szczęście w nieszczęściu

Klara miała wszystko, a przynajmniej tak jej się wydawało do chwili, kiedy wraz z utratą stabilizacji, zdecydowała zbudować wszystko od nowa. Mimo niepowodzeń w uczuciach i finansach, przy wsparciu przyjaciół, postanowiła stanąć na własnych nogach i wziąć swoje życie we własne ręce. Tylko co począć w sytuacji, kiedy niespodziewanie życie staje się czystą kartą do zapisania? Może by tak wyjechać na kilka dni z przyjaciółką i złapać oddech na łonie natury? Poszukać sobie nowego mieszkania? Czy może najpierw rozprawić się kłamliwym kochankiem? Czas złapać byka za rogi, tylko od czego by tu zacząć…

Moi mili, z radością po raz drugi oddaję w Wasze ręce historię szalonej Klary. Po niegdyś ciepłym przyjęciu mojego debiutu „Pokręcone losy Klary” oraz całkowitym wyczerpaniu nakładu, wraz z Wydawnictwem Prószyński i Sk-a postanowiliśmy tchnąć w tę powieść nowe życie i ponownie, w nowej jakości edytorskiej, opowiedzieć Wam jeszcze raz przygody zwariowanych przyjaciółek. Zapraszam do lektury.
~Izabella Frączyk

O nie, nie mam najmniejszego zamiaru zdradzać, co się dzieje u Klary. Musicie koniecznie przeczytać tę absolutnie zwariowaną historię. Świetne dialogi i ogromne poczucie humoru, to główne cechy książek Izabeli Frączyk. Dlatego też polecam gorąco „Szczęście w nieszczęściu”
~Lucyna Olejniczak


 1. Alicja w dniu pisze:

  Cudowna, lekka i dowcipna. Pochłonęłamw dwa długie wieczory i jestm zachwycona! Uwielbiam!

 2. Monia w dniu pisze:

  Rozczarowana!
  Jak można wydać drugi raz tą samą książkę pod innym tytułem.

  • Alicja w dniu pisze:

   Pani Moniu, mam własnie tę książke przed sobą i na okładce jest wyraźnie napisane ze to jest wznowienie innej ksiązki. Zdaje się że to zwykłą praktyka przy zmianie wydawnicta

 3. Maja w dniu pisze:

  Pracuję w bibliotece i ja się cieszę, że wznowiono ten tytuł, bo książka jest super i wypożyczana jest bardzo chętnie. Trochę nie rozumiem komentarzy od zawiedzionych, bo na okłace jak byk stoi napisane, że to jest wznowienie tamtej książki a na rynku księgarskim normalne jest, że wznowienie u innego wydawcy zwykle ma inny tytuł i mało kto o tym informuje. I to nie tylko w naszym kraju. Pozdrawiam Panią i czekam na następne tytuły.

 4. Ela w dniu pisze:

  Rozczarowanie ogromne. Nie przypuszczałabym żeby dla pieniędzy zrobić taki numer swoim czytelniczkom. Kto wydaje tą samą książkę pod innym tytułem? Tym posunięciem autorka straciła wiele czytelniczek, a myślę że szkoda bo to my czytelniczki przyczyniamy się do sukcesu Pani Izabelli.

 5. Iwona w dniu pisze:

  Potwierdzam w 100 %, ze komentarz Pani anialegnica jest trafny, zawiodłam się strasznie

 6. anialegnica w dniu pisze:

  Moi drodzy, chciałam tylko napisać, że czuję się oszukana. Kupuję książki Pani Izy w ciemno, zawsze są świetne, cudnie się je czyta, zwyczajnie mi pasują. Zamawiam przed premierą, nie czytam opisów, opinii innych, nigdy wcześniej się nie zawiodłam, aż do teraz… Kupiłam „Szczęście w nieszczęściu” !!! niestety również w ciemno, bo nigdy bym nie przypuszczała, że z chęci zysku, bo inaczej nie da się tego wyjaśnić, ktoś może wydać swoją starą książkę pod innym tytułem „Pokręcone losy Klary”. Jestem mocno rozczarowana, straciłam 27zł i jedną z ulubionych pisarek. Mam nadzieję, że wena nie zniknęła i że nie zajmuję się teraz Pani tylko wymyślaniem nowych tytułów. Okropne rozczarowanie…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *